Dobrodošli u lavlji brlog!

Postoji nekoliko stvari koje moraš znati o nama – lider smo u segmentu sportske suplementacije i fitness industrije te smo kreatori jedinstvenog prodajnog koncepta, ne samo u Europi, već u svijetu. Tražiš samo najkvalitetnije i najbolje proizvode za svoju teretanu ili fitness centar? Želiš raznoliku ponudu i jamstvo kvalitete? Želiš partnera, a ne prodavača tepiha? Čestitamo, na pravom si mjestu. U sigurnim si rukama najvećeg veleprodajnog lanca u regiji.

Pod našim krovom pronaći ćeš šest kategorija usko povezanih s fitnessom. Radi se o sportskoj suplementaciji, gadgetima, fitness i borilačkoj opremi, aktivnoj kozmetici te odjeći i obući dizajniranoj za trening. U našoj ponudi nalaze se svjetski poznati brandovi poput Samsunga, Garmina, Suunta, Under Armour-a, Reeboka, Optimum Nutritiona, Myproteina, QNT-a, Everlasta i brojnih drugih.

Ako u svojoj ponudi ili za svoje članove želiš nešto jedinstveno, ne traži dalje jer inovatori smo u razvoju novih proizvoda pod našim brandovima: - U segmentu tekstila tu je zoe - ženski brand fitness & fashion odjeće za trening koji osnažuje žene da se osjećaju dobro za vrijeme treninga i svakodnevnih aktivnosti - Kao fitness & beauty linija suplemenata za žene tu je zoe Nutrition (unikatne formule i zoelicious okus inspirirane i kreirane za žene) - U segmentu suplementacije tu su Numbers Are Good (brand superfoodsa), Proseries (best buy brand proteinskih poslastica), Me:First (linija sportske suplementacije), Leovital (brand vitamina) - A u segmentu shakera napravili smo najveći iskorak na svjetskom tržištu – proizvođač smo Shieldmixera - inovacije među shakerima. Napravljen od tritan plastike koja nalikuje na staklo te sprječava neugodne mirise te je BPA free, Shieldmixer shakeri mogu se rastavljati i sastavljati što sprječava gubitak dijelova. Nose najcool dizajne – od DC Comics i Looney tunes likova do nordijskih bogova i motivacijskih poruka.

Svakodnevno ostajemo predani kreiranju novih formulama i dizajniranju proizvoda koji će krajnjem korisniku omogućiti da mu aktivan život bude lakši i bolji te da što sigurnije i brže dođu do željenih rezultata.

Zadnji fun fact! Jedini smo europski nositelj Warner Brothers licence za fitness industriju te smo lansirali različite fitness proizvode visoke kvalitete s Batman, Superman, Wonder Woman i drugim dizajnima.

Naša vizija

Gdje nemoguće postaje moguće

Od samog početka vjerujemo kako nemoguće ne postoji. Za nas, riječ „nemoguće“ predstavlja mit. Svjesni smo toga jer je Polleo Sport sagrađen na tome da je mnogo „nemogućega“ postalo moguće. Tijekom godina postojanja na tržištu, otvorili smo mnoga vrata koja se drugi nisu usudili, lansirali smo nove trendove koje još nitko nije osmislio, promijenili svijest ljudi i utjecali na život ljudi na način na koji se nitko dosad nije sjetio.

Politika „granice ne postoje“

Naša politika koja zagovara kako granice ne postoje, kamen je temeljac Polleo Sporta. Ova politika govori kako postoji samo jedna granica – ona u našim umovima. Kada nju prijeđemo, granice više ne postoje.

Naša igra, naša pravila

Kad smo pokrenuli Polleo Sport 2008. godine, tržište je još bilo skeptično prema sportskoj suplementaciji. U tom smo trenutku odlučili postati ambasador aktivnog života te educirati tržište o važnosti najbitnijeg bogatstva koje posjeduje – zdravlje.

Svjesni smo kako put prema vrhu nije lak, ali svakim korakom želimo utvrditi svoju poziciju pionira fitness industrije, želimo biti hrabri da učinimo čega se drugi boje te da zauzvrat na tom putu zadobijemo povjerenje naših kupaca. Vjerujemo u rješenja, ne u probleme. Za nas su problemi izazovi koji čekaju da ih se pokori.

Razvijanje novih proizvoda, osnivanje vlastite marketinške agencije, ulaganja u vlastite ljude – ovo su stvari koje se usude raditi samo odvažni.

Moguća misija

Ne treba nam Tom Cruise jer za nas ne postoji nemoguća misija. Od dana kada smo pokrenuli naše poslovanje prepustili smo se misiji mijenjanja svijesti tržišta po pitanju aktivnog života. Željeli smo ponuditi mjesto gdje žive zdravlje i sport. Gledamo na naše društvo kao organizam koji se stalno mijenja. Ono preživljava, razvija se i raste. Smatramo se odgovornima da brinemo o najvrjednijem bogatstvu našeg društva – zdravlju. Izazivamo tržište kroz nove fitness trendove te nove proizvode koji podupiru zdrave navike.

Naš slogan „Biti fit lavovski je posao“ kreiran je kako bi potaknuo društvo da teži najboljoj verziji sebe. Možda to nije najlakši posao, ali mi želimo pomoći svakome da dostigne verziju sebe o kojoj sanja.

Lavovski kodeks

Predstavnik našeg brenda je, ni manje ni više, kralj svih životinja – lav. Moćna životinja najbolje predstavlja vrijednosti Polleo Sporta - snagu, hrabrost, odlučnost i ponos. U Polleo Sportu poštujemo lavovski kodeks – brinemo o ljudima i vladamo tržištem.

Naša vjerna zajednica može biti i vaša

Naša zajednica kupaca je vjerna, ali kritična. Stoga je naša misija odgovoriti na sve kritike boljim i kvalitetnijim proizvodima i činiti naše kupce uvijek znatiželjnima i sretnima u ostvarivanju kvalitetnijeg života. Zato, prepoznavanjem Polleo Sporta kao partnera, otvarate vrata lavovskoj zajednici koja će biti zahvalna i rado vam doći te podržati i vaše poslovanje.

Brojimo već 16 godina i ponosni smo što bilježimo tone izgubljenih kilograma i još više dobivenih mišića, stotine pretrčanih kilometara i tisuće sakupljenih koraka te se veselimo svakom partneru koji nas uz bok prati na tom putu.